Szanowni Państwo,

Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowo usługowe „RYWAL” funkcjonuje w branży od 1991 roku. W okresie wielu lat zdobyliśmy jakże cenne doświadczenia i zaufanie naszych klientów i współpracowników. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku opakowaniowym trudnimy sie bobinowaniem (cieciem) folii stretch oraz papieru pakowego. Posiadamy park maszynowy pozwalający bobinować papier do 2500 mm szerokości "jumba". Nasza dewiza to: terminowosc, wiarygodnosc i konkurencyjność . Pragniemy stale podnosić poziom swoich usług, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i kontrahentów. Zapraszamy do wspólpracy!

Aktualności
Cięcie papieru na wymiar
Oferujemy cięcie papieru i kartonu z roli na arkusz. Maksymalna szerokość roli do pocięcia to 2500mm a minimalna 250mm. Kroimy papier na arkusze o wymiarach pod zamówienie klienta; maksymalna długość arkusza to 1800mm a minimalna 400mm.Mamy doświadczenie w cięciu zarówno niskich gramatur - 40g/m2 - jak i wysokich - do 550 g/m2.Nasz czas realizacji zlecenia to 3 dni robocze.

Oferujemy także cięcie z roli na rolę jeśli istnieje konieczność podziału szerokiej roli na mniejsze. Pocięty i odpowiednio zabezpieczony papier dostarczamy własnym transportem. Robimy palety pod wymiar zamawianych arkuszy W ofercie posiadamy przekładki z tektury litej i falistej (dwu i trzy warstwowej) o wymiarach pod zamówienie klienta .

Do współpracy zapraszamy dystrybutorów papieru i drukarnie.
[
Dodał 11 Sep 2013 przez obibok22
Zakup nowej maszyny do bobinowania papieru
bobiniarkaW ostatnim czasie nasza firma zakupiła nową "bobiniarkę" firmy JAGENBERG . Dzięki najnowszemu zakupowi jako nieliczni w regionie jesteśmy w stanie bobinować papier z bel o szerokości do 2500 mm.
Firmy zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.
[
Dodał 04 Feb 2013 przez obibok22
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews